Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com
Image Alt

Пребарај Понуди

ЛЕТО 2018
Егзотични плажи и величествено тиркизно море
7 Дена
Скала Потамиа
3 вили близу плажа
Полихроно
Ammouliani
АФИТОС
АФИТОС
ФУРКА
ХАНИОТИ
ХАНИОТИ
КАЛИТЕА
КАЛИТЕА