Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

Хотелот Голден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите. 1/2+1 EKO собите се наоѓаат на приземје, 1/2+1 стандард на прв, втор, трет и четврти спрат.

* ALL LIGHT– се вклучено (појадок – шведска маса, ручек –избор од две главни јадења, вечера- шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30 ч. и 19:00-21:00 ч.)

ТерминНоќеавањаПо лице во 2+1 ЕКОПо лице во 2+1По лице во 1/4
FAMILY
20.05-27.05.187189209259
27.05-03.06.187209229249
03.06-10.06.187239249269
10.06-17.06.187279299319
17.06-24.06.187309329359
24.06-01.07.187329349379
01.07-08.07.187359439409
08.07-15.07.187409439479
15.07-22.07.187459479529
22.07-29.07.187459479529
29.07-05.08.187459479529
05.08-12.08.187459479529
12.08-19.08.187459479529
19.08-26.08.187419449469
26.08-02.09.187369389409
02.09-09.09.187319339369
09.09-16.09.187259279309
16.09-23.09.187209229259

Напомена:

–               Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата

–               Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

–               Второ дете 0 до 6 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО

–               Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата

–               Трето возрасно лице  на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата

–               Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

–               Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

–               Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време

–               За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

–               Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

–               Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

АГЕНЦИЈАТА ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ВО ПРОГРАМАТА

ВАЖАТ ОПШТИТЕ ПРАВИЛА И УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА  ФЛАЈ ТУРИЗАМ КЛУБ

Скопје-Д.Ц. Палома Бјанка 1 кат, локал 14

Тел  -факс ++ 389 2 31 211 66,  075/272-843 www.flyturizam.com,  e-mail:  contact@flyturizam.com