Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Продолжениот викенд во Мај е идеална прилика да го поминете на плажа, во песок, со многу сонце и насмевки. Ви нудиме да одберете како вам ви одговара, три или четири ноќевања:

  •  1/4 апартман 40евра ноќевање
  •  1/6 дуплекс 50 евра ноќевање

Составена од неколку вили, во убав зелен амбиент, опкружена со цвеќиња и медитерански растенија. Во убав и мирен двор се наоѓа простор за заедничка скара и туш. Вилата се наоѓа на 120м од плажа во мирен дел према Ханиоти. Бесплатен паркинг кој се наоѓа спроти вилата. Wi – Fi во целиот објект .

Апартманите се наогаат во два објекта .

Прв објект

Приземје(Бр. 1 )    1/4 апп  – Кујна со софа на пуштање , спална соба со брачен кревет ,купатило и тераса околу целиот аппартман .

Втор кат (Бр .6 )  1/5 + 1  дуплекс  –  Кујна ( комплетно опремена куја со шпорет со рерна ,фрижидер) ,спална со брачен кревет , втора спална со три единечни легла ,купатило и две тераси .

Втор објект

 Високо Приземје ( Бр.10 ) 1/4 апп  – Кујна со софа на пуштање ,спална соба со два единечни легла .купатило и две тераси .

Високо приземје ( Бр.9  ) 1/4  + 1 апп – Кујна со еден кревет за две лица , и спална со три еденични легла , купатило и две тераси

Прв кат ( Бр. 11 ) 1/4 апп – Кујна со кревет на пуштање , спална со брачен кревет , купатило и две тераси.

Прв кат ( Бр.12 ) 1/4 апп – Кујна со кревет на пуштање , спална со два единечни кревети и две тераси.