Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Кофос Лимин се наоѓа во Порто Куфо, на 100метри од плажа. Идеална локација за оние кој сакаат мирен одмор, и без гужва.

Порто Куфо е одалечено од Торони само на 2км, самото место е залив, со тесна и долга плажа, изобилува со многу рибни таверни со свежа риба, бидејки е едно од повеќето рибни пристаништа.

 

Вилата е на самиот магистрален пат и располага со паркинг места пред неа, составена не од многу соби, да се задржи дискрецијата и мирот на самото место.

 

Собите се трокреветни и четворокреветни, од кој трокреветните со еден дупли и еден единечен кревет, а четворокреветните со еден дупли кревет и креветчиња на спрат.

Во самиот двор има катче за деца, и место за дружење, сите соби располагаат со клима (вклучена во цената) ТВ, сопствен тоалет, опремена кујна, интернет, балкон.

 

Гпс координати: 39.962226, 23.928851

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2018

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2018

 

       На ПРОМО цените се следува попуст за рана резервација и попуст за 2 последователни термина.

ТерминНоќевањаСтудио за 3 лицаСтудио за 4 лицаКоментар
20.05-27.05.1875979ПРОМО
27.05-03.06.18799119ПРОМО
03.06-10.06.187129149
10.06-17.06.187189209
17.06-24.06.187239269
24.06-01.07.187309319
01.07-08.07.187369389
08.07-15.07.187379399
15.07-22.07.187429459
22.07-29.07.187449469
29.07-05.08.187449469
05.08-12.08.187449469
12.08-19.08.187449469
19.08-26.08.187419439
26.08-02.09.187339359
02.09-09.09.187249279
09.09-19.09.1810229259ПРОМО
19.09-01.10.1812200239ПРОМО

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

-За возрасни (35 евра)
-За деца до 12 години (25 евра)
-Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

 

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

 

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

АГЕНЦИЈАТА ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ВО ПРОГРАМАТА

ВАЖАТ ОПШТИТЕ ПРАВИЛА И УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА  ФЛАЈ ТУРИЗАМ

Скопје-Д.Ц. Палома Бјанка 1 кат, локал 14

тел-факс ++ 389 2 31 211 66,  075/272-843 www.flyturizam.com,  e-mail:  contact@flyturizam.com