Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Барбара се наоѓа во Скала Потамиа, на околу 180м одалеченост од плажа. Вилата располага само со двокреветни и трокреветни студиа, модерно опремени со мини кујна со прибор за јадење и готвење, фрижидер, клима (со доплата 5еур на ден) сопствен тоалет, ТВ, балкон, интернет.

Во самиот двор на вилата има место за дружење, скара, паркинг и катче за деца. Во нејзина близина има супермаркет, рибен ресторан, таверни, барови.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ТерминНоќевањаСтудио 1/2Студио 1/3
08.06-15.06.20187209219
15.06-22.06.20187269279
22.06-29.06.20187328.9338.9
29.06-06.07.20187369379
06.07-13.07.20187409419
13.07-20.07.20187449459
20.07-27.07.20187469479
27.07-03.08.20187469479
03.08-10.08.20187469479
10.08-17.08.20187469479
17.08-24.08.20187449459
24.08-31.08.20187399409
31.08-07.09.20187319329
07.09-14.09.20187269279
14.09-21.09.20187189199
21.09-28.09.20187109119

 

Цената вклучува:
* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
* Користење на Wi-Fi
* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро

 

Цената не вклучува:
*Превоз
*Патничко осигурување
* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место 5еур

 

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија- Тасос -Македонија :

  • Скопје 50€ • Велес 50 € • Неготино 50€
    • Удово 50€ • Граничен премин 50€
    • Битола 55€ • Прилеп 55€ • Струга 55€
    • Охрид 55€ • Кичево 55€• Ресен 55€
    • Штип 55€ • Радовиш 55€ • Струмица 55€

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно

 

Координати: 40.708652 24.757444

АГЕНЦИЈАТА ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ВО ПРОГРАМАТА

ПЛАКАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ поценанакурсот 1 € = 62 денари

ВАЖАТ ОПШТИТЕ ПРАВИЛА И УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА  ФЛАЈ ТУРИЗАМ

Скопје-Д.Ц. ПаломаБјанка 1 кат, локал 14

тел  -факс ++ 389 2 31 211 66,  075/272-843 www.flyturizam.com,  e-mail:  contact@flyturizam.com