Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Хотел Скампа3*   – Драч

                       Хотелот се наоѓа во хотелскиот комплекс ПЛАЖ на оддалеченост од 7 км. oд градот Драч,на 100 м оддалеченост од плажа. Хотелот располага со лоби, надворешен базен, бар покрај базен…. Сите соби се климатизирани и со балкон.

ТЕРМИНИBB ( ноќ со појадок) HB ( полу пансион )
ЈУЛИ / АВГУСТ20€27€
СЕПТЕМВРИ16€23€
  • Цените се однесуваат по лице од ден на база ноќевање со појадок или полупансион
  • Бесплатно користење на базенот
  • Вклучени чадори на плажа во цената
  • За деца од 0 – 6 год. бесплатно
  • За деца од 4– 11 год – 35 % попуст од редовната цена
  • Доплата за еднокреветна соба 50% од редовната цена
  • Во цената вклучено е користење на клима уредот
  • Сместување во собите е во 13 часот, а напуштање во 10 часот.
  • Цените се изразени во ЕВРА за плаќање во денарска противвредност 1€=62мкд.
  • Цените на превозот Скопје – Драч – Скопје изнесува:
  • ВОЗРАСНИ: 25 €
  • Деца од 2 до 12 години: 20€
  • Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)

  ПРОМО АРАНЖММАН

   

  8 дена / 7 ноќи  – 175€ по лице ( полупансион )

   

  ТЕРМИНИ : ПО ИЗБОР