Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

        Вила Џулиано” – Ксамил е лоцирана на 150 м од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 4 двокреветни студија и 4 четворокреветни апартмани.Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.

ТерминиБрој на ноќевањаЦена за наем
1 / 2 студио
Цена за наем
1 / 3 студио
Цена за наем на
1 / 4 апартамн
11.07 – 18.07.20207215230285
18.07 – 25.07.20207235250299
25.07 – 01.08.20207235250299
01.08 – 08.08.20207245260320
08.08 – 15.08.20207245260320
15.08 – 22.08.20207245260320
22.08 – 29.08.20207245260320
ТерминиБрој на ноќевањаЦена по лице со превоз
1 / 2 студио
Цена по лице со превоз
1 / 3 студио
Цена по лице со превоз
1 / 4 апартамн
29.08 – 05.09.20207139139139
05.09 – 12.09.20207129129129
  • Напомени:
   • Дете до 2 години дозволено да спие со родител на еден лежај;
   • Дополнителен стандарден лежај во 1/2 и 1/ 4 апп плус 20% од сумата
   • За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман
   • Климата е вклучена во цената;
   • Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;
   • Гостите се должни да се грижат за хигиената и интериерот на собите ;
   • Плаќањето е во денари по курс 1 евро – 62мкд