Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Хотелот “Golden beach” е лоциран на 20m од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажа и море. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и централниот парк и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење за гостите. Хотелот има сопствени лежалки на плажа кој се со доплата 5€ на ден (2 лежалки и чадор).

Максимално сместување: 2 возрасни и 2 деца (1-во дете до 12 год. / 2-ро дете до 6 год.) или 3 возрасни лица.

 

EARLY BOOKING

10% попуст за уплата до 01.03.2019
  5% попуст за уплата до 01.04.2019

 

прво дете до 12 год – БЕСПЛАТНО | второ дете дo 6 год – БЕСПЛАТНО| трет возрасен – 50% попуст 

[table “120” not found /]

НАПОМЕНА

 

–  Цените се дадени по лице за 7 ноќи (AI light), без превоз;

–  All Inclusive Light програмата вклучува
     – појадок – шведска маса од 08:00-10:00 часот, 
     – ручек – избор од две главни јадења, гарнир и неколку видови салата од 13:00-15:00 часот,
     – вечера – шведска маса, 4 главни јадења, гарнир и салати.. од 19:00-21:00 часот,
     – локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 12:00-17:30 часот и од 19:00-21:00 часот.
     – секој петок навечер бесплатни коктели, секој ден бесплатен сладолед од 15:00-16:00 часот.

–  КЛИМА и Wi-Fi интернет – БЕСПЛАТНО;

–  Организиран превоз од: Штип; Куманово; Скопје; Велес; Неготино; Струмица; Удово; Гевгелија;

–  Цените се израени во евра за уплата во денарска против вредност 1€ = 62 мкд.

–  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 

–  Прво дете до 12 год со 2 возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО;

–  Прво дете од 12 до 16 годсо 2 возрасни на редовно легло – 70% попуст;

–  Второ дете до 6 год со 2 возрасни лица – БЕСПЛАТНО;
–  Трето возрасно лице на редовно легло – 50% попуст;

–  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца  до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).

–  Доплата за патничко осигурување.