Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Хотел Пелод 3* – Ксамил, е лоциран во мирниот дел на Ксамил  и 500м. оддалеченост од плажа. Располага со 12 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

ТЕРМИН 7 BB ( ноќ.со појадок)
05.06 – 12.06.2021 119€
12.06 – 19.06.2021 129€
19.06 – 26.06.2021 149€
26.06 – 03.07.2021 169€
03.07 – 10.07.2021 179€
10.07 – 17.07.2021 179€
17.07 – 24.07.2021 189€
24.07 – 31.07.2021 215€
31.07 – 07.08.2021 215€
07.08 – 14.08.2021 215€
14.08 – 21.08.2021 215€
21.08 – 28.08.2021 205€
28.08 – 04.09.2021 189€
04.09 – 11.09.2021 179€
11.09 – 18.09.2021 159€
18.09 – 25.09.2021 129€
25.09 – 01.10.2021 119€

                                                                                                                                                       

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок или појадок и вечера
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • Деца од 0 – 5 години – БЕСПЛАТНО, деца од 5 – 12 год. – 50% од цената.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )