Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила “ Клеа“ – Ксамил

Вилата “ Клеа “ се наоѓа во Ксамил,  на 350м. оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин. Од центарот на градчето. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа и 1/4+1 АПП сите комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

TЕРМИНИ1/2 СТУДИО1/3 СТУДИО1/4 СТУДИО1/4 АПП1/5 АПП
04/07 – 11/07/2020229€259€279€329€349€
11/07 – 18/07/2020229€259€279€339€349€
18/07 – 25/07/2020229€259€279€339€349€
25/07 – 01/08/2020229€259€279€339€349€
01/08 – 08/08/2020239€269€289€349€359€
08/08 – 15/08/2020239€269€289€349€359€
15/08 – 22/08/2020229€259€279€339€349€
22/08 – 29/08/2020229€259€279€339€349€
29/08 – 05/09/2020219€249€279€339€349€
05/09 – 12/09/2020209€239€269€319€339€
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  • 50 € за возарсни
  • 35€ за деца од 2 – 10 год.
  • 0 – 2 год. бесплатно
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.