Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИНИ1/2 СТУДИО1/3 СТУДИО1/4 СТУДИО
11/07-18/07/2020279€289€299€
18/07-25/07/2020279€289€299€
25/07-01/08/2020279€289€299€
01/08-08/08/2020299€309€319€
08/08-15/08/2020299€309€319€
15/08-22/08/2020299€309€319€
22/08-29/08/2020289€299€309€
29/08-05/09/2020279€289€299€
05/09-12/09/2020259€269€279€
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  • 50 € за возарсни
  • 35€ за деца од 2 – 10 год.
  • 0 – 2 год. бесплатно
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За хигиената на студиата се грижат самите гости.