Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Ридал се наоѓа на само 200 м . оддалеченост од познатата плажа Сен Тропе во Валона и 800 м. оддалеченост од центарот на градот. Вилата располага со дво, тро и четирикреветни студиа комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, како и 1/4 АПП ( спална соба + дневна со кујна) исто така комплетно опремени. Сите соби имаа клими и WI- FI.

ТЕРМИНИ 1/2 СТУДИО1/3 СТУДИО1/4 СТУДИО1/4+1 АПП
01.07 – 10.07.202029€35€40€45€
10.07 – 30.07.202034€39€44€49€
01.08 – 25.08.202038€44€49€54€
25.08 – 31.08.202034€39€44€49€
01.09 – 30.09.202025€29€34€39€
  • Цените се дадени за наем на студио од ден
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Термини по избор
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.