Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Беџети – Ксамил

 

Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. Вилата нуди и поглед на море.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 99€ 109€ 199€
12.06 – 19.06.2021 109€ 119€ 229€
19.06 – 26.06.2021 129€ 139€ 269€
26.06 – 03.07.2021 159€ 169€ 279€
03.07 – 10.07.2021 199€ 209€ 345€
10.07 – 17.07.2021 249€ 259€ 365€
17.07 – 24.07.2021 249€ 259€ 365€
24.07 – 31.07.2021 249€ 259€ 365€
31.07 – 07.08.2021 249€ 259€ 399€
07.08 – 14.08.2021 249€ 259€ 399€
14.08 – 21.08.2021 249€ 259€ 399€
21.08 – 28.08.2021 239€ 249€ 379€
28.08 – 04.09.2021 219€ 229€ 365€
04.09 – 11.09.2021 169€ 179€ 299€
11.09 – 18.09.2021 159€ 169€ 279€
18.09 – 25.09.2021 139€ 149€ 259€
25.09 – 01.10.2021 99€ 109€ 229€

                                                                                                                                           

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )