Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Фадил– Ксамил

 

Вила Фадил се наоѓа во строгиот центар на Ксамил, на само 50м. од најпозната плажа Бора Бора, во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа и апартмани комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 125€ 135€ 155€
12.06 – 19.06.2021 145€ 155€ 175€
19.06 – 26.06.2021 175€ 185€ 195€
26.06 – 03.07.2021 195€ 205€ 215€
03.07 – 10.07.2021 255€ 265€ 275€
10.07 – 17.07.2021 265€ 275€ 285€
17.07 – 24.07.2021 275€ 285€ 295€
24.07 – 31.07.2021 285€ 295€ 305€
31.07 – 07.08.2021 335€ 345€ 365€
07.08 – 14.08.2021 335€ 345€ 365€
14.08 – 21.08.2021 335€ 345€ 365€
21.08 – 28.08.2021 325€ 335€ 355€
28.08 – 04.09.2021 295€ 325€ 335€
04.09 – 11.09.2021 275€ 285€ 295€
11.09 – 18.09.2021 255€ 265€ 275€
18.09 – 25.09.2021 195€ 205€ 215€
25.09 – 01.10.2021 175€ 185€ 195€

                                                                                                                                                       

 

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )