Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Мурати – Ксамил

 

Вила Мурати се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 129€ 139€ 229€
12.06 – 19.06.2021 149€ 169€ 249€
19.06 – 26.06.2021 169€ 179€ 259€
26.06 – 03.07.2021 209€ 229€ 269€
03.07 – 10.07.2021 219€ 239€ 299€
10.07 – 17.07.2021 229€ 249€ 319€
17.07 – 24.07.2021 229€ 249€ 319€
24.07 – 31.07.2021 239€ 259€ 319€
31.07 – 07.08.2021 249€ 269€ 389€
07.08 – 14.08.2021 279€ 299€ 389€
14.08 – 21.08.2021 279€ 299€ 389€
21.08 – 28.08.2021 269€ 289€ 379€
28.08 – 04.09.2021 259€ 279€ 329€
04.09 – 11.09.2021 229€ 249€ 319€
11.09 – 18.09.2021 209€ 229€ 319€
18.09 – 25.09.2021 159€ 179€ 299€
25.09 – 01.10.2021 129€ 149€ 259€

                                                                                                                                         

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )