Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Вила Кача – Валона

Вила Кача се наоѓа на само 100м. од Лунго Маре – плажата, располага со студиа и апартмани комплетно опремени , со сопствено купатило, мини кујна, тв со кабловска, wi – fi, сопствен паркинг.

 

ТЕРМИН 1/2 + 1 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 129€ 199€
12.06 – 19.06.2021 149€ 205€
19.06 – 26.06.2021 169€ 245€
26.06 – 03.07.2021 199€ 349€
03.07 – 10.07.2021 249€ 359€
10.07 – 17.07.2021 249€ 369€
17.07 – 24.07.2021 289€ 379€
24.07 – 31.07.2021 289€ 389€
31.07 – 07.08.2021 299€ 389€
07.08 – 14.08.2021 299€ 389€
14.08 – 21.08.2021 299€ 389€
21.08 – 28.08.2021 289€ 379€
28.08 – 04.09.2021 219€ 349€
04.09 – 11.09.2021 189€ 329€
11.09 – 18.09.2021 159€ 299€
18.09 – 25.09.2021 129€ 269€
25.09 – 01.10.2021 119€ 249€

 

  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  • 50 € за возарсни
  • 40 € за деца од 2 – 10 год.
  • 0 – 2 год. бесплатно
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.