Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

         Вила “ Виор“ – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

 

ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО
05.06 – 12.06.2021 129€
12.06 – 19.06.2021 149€
19.06 – 26.06.2021 169€
26.06 – 03.07.2021 189€
03.07 – 10.07.2021 209€
10.07 – 17.07.2021 239€
17.07 – 24.07.2021 239€
24.07 – 31.07.2021 249€
31.07 – 07.08.2021 269€
07.08 – 14.08.2021 269€
14.08 – 21.08.2021 269€
21.08 – 28.08.2021 259€
28.08 – 04.09.2021 239€
04.09 – 11.09.2021 219€
11.09 – 18.09.2021 169€
18.09 – 25.09.2021 139€
25.09 – 01.10.2021 129€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.