Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com
Image Alt

Tours Search

ЛЕТО НА САНТОРИНИ 2021  9 денa/7 ноќевања (студио апарт + превоз + брод + трансфер…
КЕФАЛОНИЈА