Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Препорачуваме

Архипелаг од три острови
Кипар во април
18.03.2020 - 22.03.2020
Денот на вљубените и виното
Остров со 340 сончеви денови годишно.
Денот на жената
Катанија, Таормина, Палермо, Сирагуза
8-ми Март
Холандска архитектура
со авион
Совршена зимска идила.
Ски и сноуборд дестинација за сите возрасти

[instagram-feed]