Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com
Image Alt

Tours Search

                             …
Вила Ридал се наоѓа на само 200 м . оддалеченост од познатата плажа Сен Тропе…
1 Ден: Пристигнување во Истанбул, Започнуваме со посета на Џамијата Чамлиџа, продолжуваме со прошетката низ…
Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето…
Хотел Скампа3*   – Драч                        Хотелот се наоѓа во хотелскиот комплекс ПЛАЖ на оддалеченост од…
Вила “ Клеа“ – Ксамил Вилата “ Клеа “ се наоѓа во Ксамил,  на 350м.…
Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија.…
ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ, АЛБАНИЈА Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно…
        Вила “ Џулиано” – Ксамил е лоцирана на 150 м од една од повеќето…
КУШАДАСИ – Некогаш малото рибарско место Кушадаси (Островот на птиците), денес претставува еден од најмонденските…
КАПАДОКИЈА Поаѓање: 08.10.2020 ГРАТИС НОЌЕВАЊЕ ВО ИСТАНБУЛ   ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ   :199 ЕУР/14 340 ден.…
                             …
Главен град на Полска
25.09-29.09.2020 02.10-06.10.2020   1 ДЕН: 25/09/2020 ( Петок )                        02/10/2020 Петок                Поаѓање за Саранда…