Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com
Image Alt

July 2018

Посакувате да бидете во тренд на плажите ова лето и сите очи да бидат вперени во вас? Ви ги предложуваме овие наметки кои ќе направат да се чувствувате одлично во својата кожа и тогаш кога носите само костим за капење. Различни стилови, различни должини, има по некоја за сечиј вкус, а сите гарантираат тренди изглед. Оваа

Сите ќе ви позавидат на тенот, а подготовката на ова масло е многу едноставна. Ова природно масло е одлично за сончање, бидејќи настанува така што во маслиновото масло се додаваат другите билки. Потребно е: 3 дл маслиново масло 2 моркови 6 или 7 млади ореви Земете тегла и во неа изрендајте го морковот, исечкајте ги оревите

Овие ретро кроеви, модерни принтови, едноделни и дводелни костими за капење ќе изгледаат одлично ова лето на вашиот потемнет тен. Погледнете ги најпопуларните модели на костими за ова лето.